Odměňujeme stálé zákazníky

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Pokud nakoupíte v prodejně Řeznictví Antonín Matek, Kostelec nad Labem, T. G. Masaryka 99 v hodnotě 500 Kč a více, obdržíte věrnostní kartu, kde Vám budeme zaznamenávat další nákupy nad 500 Kč. Po nasbírání všech 10 razítek získáte jednorázovou slevu 100 Kč. Pro uplatnění slevy odevzdáte kartu obsluze prodejny. Věrnostních karet můžete nasbírat více a využít tak vyšší slevu na jeden nákup. Pro zákazníky našeho e-shopu platí tento věrnostní program také. Při uskutečnění deseti nákupů s dovozem až domů (nyní nově od 500 Kč a více) Vám bude přiznána jednorázová sleva ve výši 100 Kč. 

Platnost věrnostního programu a karet je od 1. 3. 2019 do 31. 12. 2019. Po skončení platnosti nelze slevu uplatnit.

Věrnostní program platí pouze pro maloobchodní zákazníky prodejny v Kostelci nad Labem a zákazníky našeho e-shopu. 

hovezi maso
České hovězí maso

U nás nakupujete vždy české hovězí maso

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Vážení zákazníci, jistě jste zaznamenali kauzu polského hovězího masa, které bylo poráženo nemocné a nevyhovující na polských jatkách a distribuováno do zemí EU včetně ČR. Toto hovězí skončilo také v Kostelci nad Labem.

Našeho řeznictví se tato kauza netýká, protože porážíme hovězí a vepřové maso na vlastních jatkách přímo v Kostelci nad Labem, v ul. Labská. Hovězí maso bereme od místních zemědělců v okolí 50 km, např. z Úžic u Kralup nad Vltavou a Jizerního Vtelna. Jatka mají stálý veterinární dozor a každá porážka má svůj protokol, kde je číslo zvířete, evidenční číslo zemědělce a uvedeny naše jatka. Závadné maso odebrala jiná firma působící v Kostelci nad Labem. 

Číst dál...

Vepřová panenka na rozmarýnu

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Vepřovou panenku vcelku osolíme, opepříme a necháme hodinu odležet. Na troše oleje ji opečeme ze všech stran, aby se zatáhla. 

Číst dál...

Maso na víkend až k Vám domů

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Nestíháte nakupovat oblíbené maso a uzeniny? Nevadí. Nyní pro Vás máme rozvážku masa a uzenin až k vám domů. Pohodlně si objednejte na našem eshopu a my Vám dovezeme objednávku nad 600 Kč zdarma přímo před Váš dům nebo do zaměstnání. Stačí se u nás na e-shopu zaregistrovat a můžete začít nakupovat. 

Zavážíme zejména obce a města: Kostelec nad Labem, Neratovice, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Libiš, Tuhaň, Všetaty, Odolena Voda, Líbeznice, Zdiby, Bašť, Liblice, Konětopy, Káraný, Čelákovice, Chabry, Satalice, Ďáblice, Zeleneč, Jirny a ostatní obce ve zvýrazněné oblasti, kterou zobrazíte zde

 {fastsocialshare}